top of page

Classic? modular? what is your sofa?

Cosima-Classic Cushion-Story-Forma-Bowie-Soft Collection-Zen_Marion_02.tif

הגיע הרגע, ספה חדשה על הפרק, אבל ההיצע כל כך גדול. איך בוחרים נכון? מה חשוב לבדוק? ומה הגודל הנכון עבורכם? דיוק בבחירת הספה הנכונה דורש כמה בדיקות מקדימות ולא מעט שאלות שתצטרכו להשיב עליהן. אז הכנו לכם מדריך קצר שיעזור לכם לאהוב את הרגע הזה, בסוף יום ארוך, על הספה שלכם, אפילו יותר...

 

כל כך הרבה שאלות צריכות להישאל בהקשר הזה, וכל תשובה תגרור ספה מיטבית שונה...

מה גודל החלל אליו מיועדת הספה? לא רק אורך הקיר המרכזי משמעותי, גם עומק החדר, המבנה שלו. בכמה בני משפחה מדובר? האם אתם נוהגים לבלות כולכם יחד על הספה? האם אתם מארחים? האם אתם אוכלים בסלון? עובדים בסלון?

תכנית הדירה ותשאול קצר יסייעו לכם בבחירת הגודל הנכון עבורכם.

 

אחרי שהוגדל הוכרע, אפשר לעבור לעיצוב. מודולרית או קלאסית? משלבת אלמנטיים של מתכת או עץ? מחפשים מראה אסוף ומאורגן או עמוק, נינוח ורפוי? אתם ודאי מבינים שכל תשובה כאן מעידה על סגנון חיים אחר שחשוב לבחור עבורו את הספה שתספק את החוויה המדוייקת שאותה אתם מחפשים.

 

אנחנו מציעים מגוון רחב של אריגים, בעלי הרכבים שונים ומגוון צבעים.

כל הבדים שלנו, מיוצרים ע״י חברות הטקסטיל המובילות בעולם ומציעים חוויה איכותית לאורך זמן. גם כאן התשאול אודות אורח החיים שלכם משמעותי ויכריע האם עליכם לבחור בבד 100% סינטטי, האם ישנם בעלי חיים שימנעו מכם בדים בעלי טקסטורות בולטות? מה המשמעות של שילוב צמר או עור ולמה ספת קטיפה לא מתאימה לכל אחד. וגם - איזה בד ייראה על ספות שונות לאורך זמן... אנחנו כאן להשיב על כל אלו.

 

עמידות הבד מושפעת מ3 פרמטרים: מדד השחיקה שבשימוש ביתי חייב להיות מעל 10,000. פילינג - אותם סיבי בד שהופכים לגולגולים כתוצאה מחיכוך, נמדדים בסולם 1-5 . ועמידות לאור ושמש שנעה בסולם 1-8.

הבדים שאנחנו נציע לכם יעמדו על מדד שחיקה של לא פחות מ20,000 לבית או 80,000 לשימוש מסחרי, לפחות 4 לפילינג וכן לא פחות מ4 עמידות לאור. כל הפרמטרים האלו רלוונטיים היום יותר מתמיד כאשר אנו מנקים את הספות שלנו בקיטור, שיטת ניקוי מאוד יעילה אך גם אגרסיבית.

 

Nature-Surfaces (78).png
atelier-b2b (2).png

אופן מילוי הספה משפיע הן על מראה הספה והן על חוויית הישיבה. דגמים שונים של הספות שאנו מציעים, מעוצבות וממולאות בצורה שונה ומייצרות חוויה שונה לחלוטין. ספוג קר מוקצף יזמן ישיבה יציבה יותר, קשה יותר שתראה אסופה ומסודרת לאורך שנים. מילוי פלומה ייצר חוויה רכה, גמישה, כזו שתדרוש להכות את הכריות מעת לעת ותייצר מראה יותר קזואלי ורפוי.

היות ואנחנו מאמינים שמדובר בפרמטר קריטי לנוחות ונראות לאורך זמן, לא נאפשר ללקוח לבחור זאת בעצמו שכן לא כל עיצוב מתאים בצורה מיטבית לכל מילוי ולכן לכל דגם המידות המסוימות שלו מבחינת עומק, גובה מושב, גובה מסעד, נוקשות וסוג המילוי.

elton-berlin-orb-friedman-bramble-forma-classic-cushion-braid.jpeg

הספה שלכם תשנה את המראה ואת צורתה עם הזמן, בדיוק כמונו, בני האדם... קבלו זאת בהבנה. הבד יתרחב מעט, יתהוו קצת גלים, כנראה גם כתמים, העור יישרט, זה טבעי ומובן. יחד עם זאת, אם בחרתם בכל הסעיפים הקודמים את הבחירות הנכונות לאורח החיים שלכם ודאגתם לשמור ולטפל בשוטף כמו לשאוב אבק בעדינות ולנקות בקיטור ע״י איש מקצוע אחת לשנה, או לשמן וללחח את העור תקבלו רהיט נפלא שישרת אתכם נאמנה, זמן רב.

 

מקווים שהצלחנו לגרום לכם להבין קצת יותר איך לגשת לבחירת ספה חדשה, טובה, איכותית ונכונה עבורכם, ובעיקר אלו שאלות לשאול את עצמכם ואת נציג המכירות כדי שזו תשרת אתכם לאורך זמן ותגרום לכם ליהנות מהבית שלכם, קצת יותר...

 

מזמינים אתכם אלינו, לקבל ייעוץ מקצועי, להתרשם ממגוון הפרמטרים והנקודות שהועלו במדריך, לבחון ולחוש את הבדים והגוונים מקרוב, ולהתחדש בספה החלומית הבאה שלכם.

#Loveyourhome

bottom of page